Image

"Вплив падіння Наполеона Бонапарта та епохи реставрації Бурбонів у Франції (1804-1830рр.) на долі героїв роману Александра Дюма "Граф Монте-Крісто""

Навчальний заклад: Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №49" Дніпровської міської ради Дніпропетровської області

Автор: Бабаніна Надія Сергіївна

Відділення: Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

Секція: Зарубіжна література

Область: Дніпропетровська

Опис:

Це наукове дослідження напрямлене на визначення ролі історизму у творчості Александра Дюма на основі аналізу одного з його найвидатніших романів «Граф Монте-Крісто». Під час проведення дослідження була зіставлена порівняльна характеристика справжніх історичних подій, що відбувалися у Франції в ХІХ столітті, та історій, створених у творі самим письменником. Більшість дослідників розглядають Дюма-батька з погляду псевдоісторизму, тому наукова новизна даної роботи полягає в ракурсі, у якому представлено письменника. Актуальність праці полягає в знаходженні нових способів дослідження історичних подій, що може дати багато нових можливостей сучасним історикам. Художня література здатна стати новим джерелом для дослідження подій минулих століть. Зважаючи на це, можна засвідчити, що ця наукова робота є не просто цікавою, а й суспільно корисною.