Image

”Вербалізація концепту ”city” засобами термінології архітектури в художньому тексті (на прикладі оповідань А.К. Дойля про Шерлока Холмса)”

Навчальний заклад: Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів “Центр надії” імені Надії Маринович Рівненської міської ради

Автор: Поліщук Дарія Олександрівна

Відділення: Мовознавство

Секція: Англійська мова

Область: Рівненська

Опис:

Актуальність наукової роботи полягає у тому, що вона допомагає відкрити для себе структуру й зміст концепту, зрозуміти і глибше дослідити способи використання та особливості систематизації архітектурних термінів у літературних текстах. Ціль даної роботи є дослідження концепту “city” або “міста” й архітектурної термінології та особливостей її існування у художньому тексті на прикладі оповідання «Етюд в багряних тонах» Артура Конан Дойля. Предметом дослідження є особливості використання архітектурної термінології у художньому творі та підходи до її класифікування, а також концепт в контексті художнього твору. Робота досліджує концепт"city" та особливості архітектурних термінів у художньму тексті й підводить результат створеної класифікації через аналіз посібників, словників та енциклопедій таких дослідників, як Гарапко В.І., Л.М.Томіленко, Кузнєцова І.В., Степанов Ю.С., Попова З.Д. та низка інших.