Image

Здобутки й перспективи розвитку сучасного паралімпійського руху на Полтавщині: від дебютантів до лідерів, від зародження до маштабного соціального явища

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області»

Автор: Шаповалов Владислав Ігорович

Відділення: Історія

Секція: Історичне краєзнавство

Область: Полтавська

Опис:

У науковій роботі досліджено розвиток паралімпійського руху на Полтавщині, проаналізовано внесок полтавських паралімпійців в український та світовий паралімпійський рух, узагальнено відомості про відомих полтавських паралімпійців, висвітлено життєвий шлях та спортивну кар’єру відомих паралімпійців – наших земляків, а також з’ясовано перешкоди, які виникають при підготовці полтавських паралімпійців. Ми зустрілися з відомим у всьому світі полтавським паралімпійцем- Євгеном Богодайком. Також ми познайомилися з полтавцев Миколою Богодистим, який очолює дефлімпійську збірну команду України з карате. Ще одним результатом нашої роботи є створена нами таблиця участі спортсменів Полтавщини в Паралімпійських іграх з кількістю завойованих медалей.