Image

Онлайн сервіс Tinkercad Circuits як засіб для створення та моніторингу інформаційної системи на основі технології "Інтернет речей"

Навчальний заклад: Броварський навчально-виховний комплекс Броварської міської ради Броварського району Київської області

Автор: Зеленов Павло Олександрович

Відділення: Комп’ютерні науки

Секція: Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Область: Київська

Опис:

Останнім часом широко використовують плату Arduino як засіб комунікації компонентів схем. Розумний підхід до проектування та експериментування з подібними схемами запропонований в середовищі Tinkercad, яке підтримується останніми роками компанією Autodesk. Вбудований в середовище Tinkercad емулятор дозволяє провести проектування та попереднє тестування схем фактично без наявності самої плати Arduino, що зменшує фінансові витрати та робить процес створення реальної схеми ефективним. Всю цю технологічну лінію я продемонстрував в своїй роботі, почавши з дослідження самого середовища Tinkercad Circuits, зробивши порівняння середовища з іншими симуляторами, спроектувавши та протестувавши багато різних схем, закінчивши створенням реальної схеми для контролю рівня газу в приміщенні. Спроектована в середовищі Tinkercad Circuits схема була реалізована на реальній платі Arduino NodeMCU Безсумнівною перевагою роботи є той факт, що я оволодів за допомогою середовища Tinkercad технологією використання 3D принтеру і зробив на такому принтері корпус для схеми.