Image

Створення інформаційно-комунікаційної системи «Чиста Україна» для моніторингу забруднення територій вулиць у містах та селищах

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Автор: Посторонко Назар Максимович

Відділення: Технічні науки

Секція: Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Область: Кіровоградська

Опис:

Дослідницьку роботу присвячено створенню інформаційно-комунікаційної системи – макету веб сайту та мобільного додатку з однойменною назвою «Чиста Україна», що дозволять комунікувати користувачам додатку та сайту із державними установами, що займаються прибиранням вулиць. Завдяки цьому можна значно скоротити час виявлення забруднень та збільшити ефективність праці таких установ. Алгоритм роботи даної інформаційно-комунікаційної системи полягає у наступному: 1. Якщо людина виявила факт забруднення на вулиці або факт вандалізму, то це потрібно зареєструвати шляхом фіксації цього факту на фото або відео. 2. Потім потрібно зайти на створений інформаційно-комунікаційний web ресурс та заповнити форму, в якій повідомити про забруднення або про здійснення факту вандалізму і прикріпити фото або відео файл. 3. Працівники відповідної спеціалізованої установи ознайомлюються з вашим повідомленням. 4. Якщо воно є змістовним та детальним працівники установи виїжджають на місце, де виявлено забруднення або здійснено факт вандалізму і усувають його. 5. Працівники відповідної спеціалізованої установи інформують Вас та інших користувачів web ресурсу про усунення забруднення або наслідків факту вандалізму. Сукупність проведених у роботі досліджень являє собою рішення задач в області створення інформаційно-комунікаційних систем. В результаті проведеного дослідження було створено інтерактивний макет мобільного додатку «Чиста Україна» на платформі Figma, що дозволяє виявляти забруднення вулиць та факти вандалізму шляхом комунікації з населенням та швидко їх усувати.